EXPO 2020, Dubaj a 6 dní u moře 

odlet z Prahy, Dubaj a 6 dní (5 nocí) u moře

Zvolte si termín:

AKCE: při zaplacení zálohy do 31.3.2020

Název
Cena od
 
pokoj
46 990 Kč
45 490 Kč/osobu
Vybavení: balkon nebo terasa, fén, klimatizace, minibar, příslušenství, telefon, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
letecky
all inclusive / snídaně
Hotel
na pláži

Nenechte si ujít největší světovou výstavu EXPO 2020 v Dubaji – první světovou výstavu, kterou hostí arabská země – Spojené arabské emiráty – jeden z nejdynamičtějších, nejmladších a nejrychleji rostoucích regionů na světě. Mottem této světové výstavy je „Spojení myšlenek – Tvorba budoucnosti“ a tématem jsou „Příležitost, přemístitelnost a udržitelnost“. Na návštěvu EXPO 2020 je potřeba vyhradit si minimálně 2 dny, protože na 438 hektarech budou pavilony 183 zemí a dalších nadnárodních společností, vzdělávacích institucí a nevládních organizací. 173 dní od října 2020 do dubna 2021. To vše v jednom z nejlákavějších měst na světě – DUBAJI.

Spojené arabské emiráty (SAE) jsou chloubou Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi, kam se pohodlně dostaneme přímým letem z Prahy. Pro cestu nepotřebujeme vízum ani žádné speciální očkování. Starat se o Vás budou naši česky mluvící delegáti. Snad žádná jiná země na světě neskýtá tolik turistických lákadel jako SAE. Ultramoderní stavby (včetně té nejvyšší na světě), perfektně fungující doprava, moderní čtvrtě u nádherných písečných pláží v kontrastu s historickými budovami. K tomu si přimyslete stále modrou oblohu, teplé moře, usměvavé lidičky a spoustu nákupních a zábavních možností. Milovníky přírody zajisté okouzlí skalnaté horské masivy, rudé pláně místních pouští a pestrý podmořský život lákající ke šnorchlování či potápění.

Spojení poznávání SAE spolu se světovou výstavou EXPO 2020-21 tak činí z této destinace neodolatelný cíl Vaší cesty.

Program zájezdu

1. den

setkání na letišti v Praze a večerní přímý let (předpokládaný odlet ve 21:05 hod.) do Spojených Arabských Emirátů 

2. den

po příletu (předpokládaný přílet v 6 hod. ráno místního času) nás přivítá místní česky mluvící průvodce a ihned započne naše poznávání Dubaje - kosmopolitního města arabských tradic, zlata a neuvěřitelných projektů. Po tepně Sheik Zayed Road projedeme centrem města do nové čtvrti Marina. Cestou do čtvrti nejlepších pláží Jumeirah si budeme moci vyfotit ikonický hotel Atlantis, který leží na uměle vytvořených ostrovech ve tvaru palmy. Dopoledne se zastavíme na trhu Medinat Souk s typickou vůní kadidla a nabídkou tradičních výrobků. Z tohoto trhu, který je zasazen do nádherné zahrady s uměle vytvořenými vodními kanály, se nabízí ideální možnost k vyfocení ikonických staveb – hotelů Medinat a Burj al Arab (plachetnice). Přes parné poledne se schováme v obřím nákupním centru Mall of Emirates, kde můžeme obdivovat mimo jiné krytý lyžařský svah Ski Dubai a pohodlně poobědvat (individuálně - výběr z kuchyní celého světa). Odpoledne se přesuneme do historické části Dubaje, kde navštívíme museum představující nedlouhou historii města, které od malé rybářské vesničky vykvetlo do jedné z nejkrásnějších světových metropolí. Poté se projdeme trhem s látkami a tradičním dopravním prostředkem - dřevěnými lodičkami Abra Taxi přeplujeme záliv zvaný „Creek“ ze čtvrti Bur do části Deira, kde se projdeme trhem s kořením (neopakovatelné barvy a vůně koření) do největšího trhu ze zlatem na světě - „Gold Soukh“. V podvečer nás čeká ještě návštěva Dubai Mall, jehož součástí je nejvyšší stavba světa, ikonický Burj Khalifa (828 m). Zájemci mohou fakultativně vyjet v rámci programu At the Top do 125. patra a odtud spatřit celou Dubaj z letecké perspektivy. Naše dnešní putování zakončíme jedinečnou podívanou největší zpívající fontány Dubai Fountain a necháme se překvapit na jakou světovou klasickou nebo moderní hudbu bude dnešní program připraven. Plni zážitků se přesuneme do našeho hotelu, který je jen pár minut jízdy od nejvyšší stavby světa. Po ubytování volný večer na toulání dubajskými uličkami (Dubaj patří mezi nejbezpečnější města na světě), individuální večeři apod. Fakultativně lze zajistit mimořádný zážitek - plavbu na tradiční dřevěné lodi Dhow s večeří, při které se na klidné vodě zálivu bude zrcadlit historická čtvrť Bur a moderní obchodní čtvrť zvaná Downtown na opačném břehu (večeře bude formou dobrého bufetu).

3. den

po skvělé snídani nás čeká transfer (cca 30 min) na výstaviště EXPO DUBAI 2020 – celodenní návštěva doposud největší, nejmodernější a nejluxusnější Světové výstavy (vstupné je již zajištěno v ceně zájezdu). Díky našemu partnerství s Českým pavilonem budeme v jeho futuristických prostorách přivítání českým zástupcem, od kterého získáme mnoho zajímavých informací o českém pavilonu CZECH SPRING a jeho expozicích; mezi ty nejdůležitější patří unikátní systém S. A. W. E. R., který si klade náročný cíl – vyrábět v tomto pouštním prostředí životodárnou vodu. V průběhu celého dne budeme mít možnost navštívit celou řadu pavilonů dalších států (na Expu se představí téměř 200 států se svými pavilony). V podvečer transfer zpět do Dubaje a volný večer na nákupy, individuální večeři a další poznávání… nebo se nechme zlákat k lenošení ve střešním bazénu našeho hotelu s nádherným výhledem na město, které nikdy nespí.

4. den

po snídani znovu vyrazíme na výstaviště EXPO 2020 (vstup je opět v ceně zájezdu). Fakultativně lze místo návštěvy Světové výstavy zajistit pro zájemce celodenní výlet do Abu Dhabi – hlavního města nejvýznamnějšího emirátu (a také hlavního města celých Spojených Arabských Emirátů). V Abu Dhabi navštívíme Heritage museum, kde budeme seznámeni s životem původních obyvatel, ale také moderní části města, které soupeří s Dubají v přepychovosti, luxusu i nejlepších životních podmínkách na světě. Fotografii si uděláme také u bývalého sídla místních šejků, dnes ultraluxusního hotelu Emirates Palace hotel i Paláce Národů. Snad nejúchvatnější však bude návštěva Velké mešity šejka Zayeda. V podvečer se vrátíme zpět do Dubaje do našeho hotelu a můžeme využít večera k nákupům, procházkám či lenošení u bazénu. 

5. den

po snídani volné dopoledne k nákupům, lenošení u hotelového bazénu nebo využití bezplatného hotelového shuttle busu na pláž La Mere Beach na světoznámé pláži Jumeirah. Po poledni transfer do emirátu Ras Al Khaimah (transfer s českým průvodcem trvá asi 90 minut). Ubytování v luxusním plážovém resortu HILTON AL HAMRA BEACH & GOLF RESORT **** s programem ALL INCLUSIVE.

6. - 9. den

pobyt v plážovém resortu s ALL INCLUSIVE, možnost využití široké nabídky sportovních aktivit resortu i nákupních možnosti. Milovníkům golfu nabízíme zajištění golfových balíčků na krásném hřišti AL HAMRA GOLF CLUB, který se nachází přímo u našeho hotelu. Fakultativně podvečerní výlet JEEP SAFARI – při tomto výletu nás vyzvednou speciální offroad vozidla pro 4-7 osob se zkušenými řidiči, se kterými se vydáme do nedaleké pouště s rudým pískem. Nezapomenutelným zážitkem bude nejen jízda o písečných dunách, ale také pozorování romantického západu slunce nad rudou pouští. Po západu se o nás budou starat beduíni, kteří nám nabídnou výbornou arabskou kávu (ochucenou kardamomem, ke které zakousneme čerstvou datli), vodní dýmku (shisha) a výbornou večeří s kulturním programem – břišní tanečnice, tanec dervišů, ohňová show… Večer se vrátíme do našeho plážového hotelu. Další celodenní fakultativní výlet nás zavede z Perského zálivu do emirátu Fujairah, který leží u Ománského zálivu. Při tomto výletě s českým průvodcem poznáme nádherné hory, které dělí jednotlivé emiráty, pláže, prohlédneme jednu z nejstarších mešit v emirátech a pochutnáme si na výborném obědě. Milovníci koupání budou mít možnost vyzkoušet zdejší pláže omývané Ománským zálivem, který je propojen s Indickým oceánem. 

10. den

po snídani ještě můžeme využít posledního dopoledního koupání, kolem poledne nás transfer odveze zpět na letiště k přímému letu do Prahy (plánovaný odlet v 15:35 hod. místního času, plánovaný přílet do Prahy v 19:20 hod.). 

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ V RÁS AL-KHAIMAH:

Poloha: luxusní hotel řetězce Hilton je součástí obrovského komplexu Al Hamra, který disponuje překrásnou písečnou pláží z jedné strany a 18-ti jamkovým golfovým hřištěm ze strany druhé. V rámci komplexu je spousta zábavních i nákupních možností. Do centra hlavního města emirátu Ras Al-Chajma je to cca 15 minut jízdy.

Ubytování: komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací (zdarma), Wi-Fi (zdarma), telefonem, SAT/TV, budíkem, trezorem (zdarma), minibarem a balkonem nebo terasou.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a la carte, bary, bary u bazénů, dva vyhřívané venkovní bazény, dětské bazény, dětský klub, fitness centrum, 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště, sauna. Za poplatek: vodní lyže, masáže, rybolov, golfové hřiště Al Hamra Golf Club. Noční zábava je zajištěna v klubech Scirocco English a Malibu. Resort zajišťuje také (za poplatek) služby kadeřnického salónu, prádelnu půjčovnu aut, wellness služby, vodní i pozemní sporty apod. V komplexu jsou obchody se suvenýry i směnárna.

Stravování: ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, minerální voda (perlivá i neperlivá), nealkoholické nápoje (cola, dietní cola, sprite, dietní sprite, fanta, tonic, soda, ledový čaj, několik druhů džusů), káva (překapávaná, kapučíno, espresso, horká čokoláda), čaj, pivo, víno a další alkoholické nápoje (campari, gin, whisky, rum, vodka, brandy) vybraných značek a několik druhů alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů v době (od 12:00 do 24:00 hod. – různé bary mohou mít různou dobu podávání nápojů). Zmrzlina pro děti od 11:00 do západu slunce.

Pláž: dlouhá písečná pláž je součástí hotelového resortu, lehátka, slunečníky i osušky bezplatně. Na pláži je možno využít nabídky motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Náš názor: perfektní místo pro odpočinek na pláži se skvělým all inclusive programem a možností zahrát si golf na hřišti přímo u moře…

UBYTOVÁNÍ V DUBAJI:

Poloha: Moderní, luxusní hotel Hilton Garden Inn Dubai al Mina situovaný ve čtvrti Jumeira má ideální polohu ke všem nejznámějším atrakcím města, nákupním centrům i metru. Hotel se nachází v blízkosti Sheikh Zayed Road, starého centra Dubaje i jeho moderních částí. Hotel zajišťuje zdarma dopravu na veřejnou pláž La Mere Beach (bezplatný vstup na pláž). V okolí hotelu je celá řada nákupních a zábavních možností, restaurací i barů. 

Ubytování: je zajištěno ve velmi moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací (bezplatně), malou ledničkou, varnou konvicí/kávovarem, sada na žehlení, SAT/TV, Wi-Fi (zdarma) a sejfem. Z většiny pokojů je panoramatický výhled do okolí. 

Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, směnárna, obchod se suvenýry, obchod s občerstvením, půjčovna automobilů, služby praní prádla. Na střeše hotelu je bazén s mimořádným výhledem na Dubai. Hotel nabízí také fitness studio (za poplatek). Zdarma je zajišťována přeprava hostů z hotelu na pláž La Mer Beach na světoznámé Jumeira Beach a také do nákupního centra Dubai Mall s mrakodrapem Burj Khalifa a zpívající fontánou.

Stravování: snídaně formou bohatého bufetu v hotelové restauraci

Náš názor: velmi kvalitní hotel s perfektní polohou pro poznávání Dubaje uspokojí představy i náročnějších hostů.

Poznámka

V tomto termínu se uskuteční národní dny: Spojené národy, Maledivy.
Česky mluvící delegát je k dispozici druhý den zájezdu při celodenní prohlídce Dubaje a při transferech do hotelu v Ras Al Khaimah, případně při fakultativních výletech do Abu Dhabi a Furairah. V ostatních dnech je česky mluvící delegát k dispozici na telefonu.

Cena obsahuje

leteckou přepravu Praha – SAE – Praha, 3 noci ubytování v Dubaji v 4* hotelu se snídaní, 5 nocí ubytování v plážovém hotelovém resortu v Ras Al Khaimah s All INCLUSIVE, celodenní prohlídku Dubaje s českým průvodcem, transfery z letiště do hotelu a zpět, 2x transfer na výstaviště EXPO a zpět, 2x celodenní vstupenku na EXPO Dubai 2020-2021 včetně prohlídky českého pavilonu Czech Spring s průvodcem, transfer z Dubaje do hotelu v Ras Al Khaimah, služby českého delegáta, občerstvení na palubě letadla, pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, pobytové taxy (pro 4* hotely 10,- AED/osoba/noc; pro 5* hotely 20,- AED/osoba/noc), vše co není zahrnuto v cena obsahuje

EXPO DUBAJ 2020 a dovolená u moře
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - pláž u hotelu Al Hambra
EXPO DUBAJ 2020 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2020 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Jeef Safari
EXPO DUBAJ 2020 - výlet do pouště
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - exteriér
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - pokoj
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - pokoj
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - výhled z pokoje
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - koupelna
© Quicktour
Ubytování v RAK - Hotel Hilton Al Hambra Beach & Golf Resort - koupelna
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - exteriér
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - pokoj
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - střešní bazén
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - koupelna
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - výhled ze střešního bazénu na východ Slunce
© Quicktour
Ubytování v Dubaji - Hotel Hilton Garden Inn Al Mina - výhled ze střešního bazénu na východ Slunce
© Quicktour
 • bar
 • bazén venkovní
 • dětské hřiště
 • dětský bazén
 • fitness
 • kavárna
 • minimarket
 • recepce 24/7
 • restaurace
 • sauna
 • směnárna
 • tenisové kurty
 • výtah
 • wellness
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
 
+420 224 828 236
 
+420 733 543 596